29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Завдяки вуличній камері відомо, хто винен у глухівському ДТП

У середині травня на вул. Києво-Московській у Глухові, навпроти колишньої поліклініки, сталася резонансна ДТП за участі двох мотоциклістів, один з яких завалився і отримав числені тілесні ушкодження, передає kourier.in.ua.

Усе відбувалося дуже швидко, й очевидці трактують подію вкрай суперечливо. На думку одних, мотоцикліста, котрий упав, підрізали, інші вважають – він просто не справився з керуванням. Розуміння того, що трапилося насправді, дають матеріали відеоспостереження ТРЦ «Юність». Воно зафіксувало пересування учасників ДТП із моменту їх повороту від універсаму.

Так, на Києво-Московську обидва виходять майже одночасно (ну, може з невеликим відривом), порушуючи дозволену швидкість руху пролітають перехрестя з вулицею Шевченка. Далі – той, що летить слідом, буквально дихаючи в спину першому, суне юзом і падає. Перше враження: водії «двоколісних» коней влаштували перегони, де один намагається наздогнати іншого, а той будь-що тримає лідерство.

При детальному розгляді видно: на перехресті «лідер» майже заступає шлях переслідувачу — дійсно, схоже на підрізання. Втім, чи саме це спричинило падіння — під питанням: постраждалий начебто мав місце і час для маневру. Остаточну ясність вносить фрагмент відео, відзнятий із внутрішнього майданчика «Юності». На ньому видно, як відривається від асфальту заднє колесо першого мотоцикла. Таке можливе лише в одному випадку – коли водій на швидкості натискає передні гальма. За хвилю до цього вдається й «другий номер». У нього, власне, не було іншого вибору. Втрата керування з наступним падінням за таких обставин були неминучі.

Остаточні висновки тому що сталося, має дати поліція. Вона нині ретельно вивчає обставини ДТП, про яке йшлося.

https://youtu.be/DJmQfN8

Debate.sumy.ua

4 листопада
3 листопада