Вчора
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня

Житель Сумщини запропонував хабар поліцейським за відсутність маски

За пропозицію неправомірної вигоди поліцейським жителю Ямпільщини загрожує кримінальна відповідальність. Пригода сталася в селі Імшана. Увагу поліцейських привернув один із відвідувачів магазину, який знаходився у приміщенні без засобів індивідуального захисту.

«Правоохоронці пояснили 28-річному чоловікові, що його дії є незаконними, і в публічному місці він повинен використовувати засоби індивідуального захисту — маску. Поліцейські попередили, що за її відсутності його притягнуть до адміністративної відповідальності. На що громадянин запропонував «залагодити питання» за тисячу гривень. Працівники поліції від пропозиції відмовилися, але порушник стояв на своєму», — коментує начальник Ямпільського відділення поліції Віталій Єрохов.

Тепер порушник понесе не тільки адміністративну відповідальність згідно зі ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», а й кримінальне покарання відповідно до ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

4 листопада
3 листопада