Вчора
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня

Житель Сумського району має сплатити 17 тисяч за порушення умов самоізоляції

3 серпня за порушення правил карантину Сумський районний суд  притягнув чоловіка до адміністративної відповідальності та наклав на нього штраф в розмірі 17 000 гривень.

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, 06 липня 2020 року близько 20 год. 20 хв. в с. Юнаківка Сумського району на ААП «Юнаківка» громадянин О. порушив вимоги Постанови КМУ № 392 від 20.05.2020 року п.3.3, а саме самовільно залишив місце самоізоляції, при цьому не мав результату тестування COVID-19 та намагався залишити територію України в напрямку РФ, здійснивши в`їзд на територію України 10.07.2020 року.

У судовому засіданні представник правопорушника підтримав подані ним через канцелярію суду письмові пояснення до протоколу про адміністративне правопорушення та просив закрити провадження у справі згідно ст. 247 КУпАП, а у випадку наявності в діях останнього складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП, звільнити від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

При визначенні виду та розміру адміністративного стягнення, суд враховував характер вчиненого адміністративного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини що пом`якшують і обтяжують його відповідальність та дійшов висновку, що в діях чоловіка є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП, за ознаками порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, встановлених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами».

Також чоловікові доведеться сплатити і судовий збір в розмірі 420 грн. 40 коп. на користь держави.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з моменту її винесення.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада