28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня
30 серпня
28 серпня

Жителі Сумщини грубо порушують карантин

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій БАННІКОВ під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

«Через істотні послаблення карантину люди розслабилися і стали грубо його порушувати, забуваючи про протиепідемічні заходи. Незважаючи на спокійну епідситуацію на Сумщині, жителі області все ж таки мають звернути увагу на статистику поширення COVID-19 в Україні, аби зрозуміти, що сьогодні коронавірус ще не подолано і наразі дуже важливо тримати епідеміологічну ситуацію під контролем», – зазначив заступник голови облдержадміністрації.

За словами начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталія МОІСЕЄНКА, у деяких магазинах людей вже стали пропускати без захисних масок, у той час як сьогодні це заборонено законом. Особливо часто порушення карантину фіксують на ринках, у салонах краси та перукарнях, а також супермаркетах та гіпермаркетах. Громадяни масово відвідують заклади, ігноруючи карантинні обмеження та санітарні норми.

За підсумками засідання обласної комісії ТЕБ та НС заступник голови Сумської облдержадміністрації Сергій Банніков дав доручення Головному управлінню Держпродспоживслужби в Сумській області разом з Головним управлінням Національної поліції в Сумській області, управлінням патрульної поліції в Сумській області в межах компетенції посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства щодо організації протиепiдемiчних заходiв у перукарнях та салонах краси, дошкільних закладах, закладах громадського харчування, деяких закладах фізичної культури та спорту, та на ринках. Також посилити контроль за дотриманням санітарних вимог під час перевезення пасажирів на всіх видах міського та приміського транспорту  на території області.

Джерело: Сумська ОДА

4 листопада
3 листопада