4 грудня
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада

Жителі Сумщини можуть приєднатися до організації всеукраїнського земельного референдуму

Отримати будь-яку інформацію, а також приєднатися до ініціативної групи з організації всенародного опитування можна за номером безкоштовної всеукраїнської гарячої телефонної лінії 0 800 30 2019, яку запустила команда «Батьківщини».

Доєднатися до організації референдуму може кожен охочий житель Сумщини. Про це повідомив голова Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Вадим Лисий:

«Тисячі жителів Сумщини вже виявили бажання стати на захисті української землі та долучитися до організації всеукраїнського референдуму. Це аграрії, фермери, землевласники, представники громадських організацій та небайдужі громадяни з різних куточків області».

Всі проведені соціологічні опитування підтверджують, що понад 70% громадян проти розпродажу землі. Саме тому команда «Батьківщини» допомагатиме українцям зупинити злочинну земельну авантюру влади.

«Референдум – це шанс захистити нашу землю, зберегти країну та наше майбутнє. Телефонуйте на гарячу лінію та приєднуйтесь!» – закликав Вадим Лисий.

Нагадаємо, з 1 липня 2021 року набуде чинності закон, яким запроваджується так званий «ринок землі». Його ухвалення відбулося минулого року вночі, під час локдауну, за присутності в залі парламенту президента. Саме за його вказівкою депутати проголосували за продаж української сільськогосподарської землі. А нещодавно ухвалені голосами монобільшості зміни до Земельного кодексу дозволили продавати українську землю іноземцям, скасували заборону на продаж особливо цінних земель та надали переважне право на купівлю землі особам, які збираються займатися видобутком корисних копалин. Лише команда «Батьківщини» займає послідовну позицію щодо заборони продажу землі без проведення всеукраїнського референдуму, тому  не дала жодного голосу за жоден «земельний» закон.

Крім того, щоб допомогти українцям висловити свою думку стосовно продажу землі, команда «Батьківщини» стала пліч-о-пліч з народом. Юлія Тимошенко оголосила, що першим на референдум буде винесене питання захисту землі. На базі чинного законодавства команда «Батьківщини» розробила план-графік проведення референдуму, відповідно до якого 22 травня відбудуться збори ініціативної групи, яка вже налічує понад 12 тисяч людей.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада