7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня
18 березня
17 березня

Жительку Ямпільщини оштрафували лише на 860 гривень за аферу в Instagram

Козелецький районний суд Чернігівської області визнав жительку Свеси Ямпільського району винною у шахрайстві, але присудив їй лише 680 гривень штрафу .

Відповідний вирок був винесений 5 серпня, передає yampil.info.

В ході слідства було встановлено, що свесянка через соціальну мережу Instagram запропонувала іншій жінці придбати дитячу куртку, кросівки та шапку, яких в дійсності не мала. Розуміючи, що вона обманює потерпілу та не збирається продавати їй обумовлений товар, вона повідомила, що умовою доставки речей буде переведення коштів в сумі 900 грн. на картковий банківський рахунок відкритий в АТ КБ «Приват Банк», після чого замовлений товар буде негайно доставлений на вказану адресу. Потерпіла, повіривши злодійці, здійснила перерахування готівкових коштів. Отримавши їх, свесянка товар не надіслала, а розпорядилась ними на власний розсуд.

Допитана в судовому засіданні жінка свою вину у висунутому звинуваченні визнала у повному обсязі, щиро покаялася і дала показання, які за своїм змістом відповідають викладеним вище обставинам вчинення кримінального правопорушення.

Джерело: debaty.sumy.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада