1 лютого
27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня

10-15 нардепів перехворіли коронавірусом – Разумков

Від 10 до 15 народних депутатів перехворіли коронавірусною хворобою COVID-19, заявляє голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Пряма мова: «За тією інформацією, яка у мене є, приблизно 10-15 осіб (перехворіли коронавірусом – ред.). У нас є новий підтверджений випадок, саме тому одна з фракцій була на самоізоляції».

Деталі: Спікер висловив сподівання, що найближчим часом парламент зможе продовжити роботу у нормальному режимі.

Цьому передувало: Цього тижня народні депутати поновили повноцінний формат роботи після 2 місяців карантину, але пропрацювали пленарно лише два дні.

Парламентарі змінили графік роботи після того, як фракція «Батьківщина» пішла на самоізоляцію у зв’язку з підтвердженим діагнозом COVID-19 у члена їхньої фракції Олега Мейдича.

Тому в четвер і п’ятницю нардепи замість засідань працювали в комітетах.

22 травня заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук повідомила, що ПЛР-тестування народних депутатів не виявило нових хворих на коронавірус. Вона сподівається, що Верховна Рада 2 червня повернеться до роботи у сесійній залі.

Передісторія:

6 квітня нардеп від «Слуги народу» Олександр Качура повідомляв, що коронавірус виявили у 8-ми парламентарів: Сергій Шахоа із групи «Довіра»; Олександр Лукашев, Віталій Борт та Ігор Кисельов із ОПЗЖ; Руслан Горбенко й Володимир Ватрас зі «Слуги народу»; позафракційні Сергій Рудик та Ганна Скороход.
При цьому з хворою Скороход контактували Гео Лерос, Ігор Васильківський, Олександр Санченко та Ольга Саладуха зі «Слуги народу»; Володимир В’ятрович, Ніна Южаніна та Ахтем Чийгоз із «Європейської солідарності».
pravda.com.ua

4 листопада
3 листопада