1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого

10-15 нардепів перехворіли коронавірусом – Разумков

Від 10 до 15 народних депутатів перехворіли коронавірусною хворобою COVID-19, заявляє голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Пряма мова: «За тією інформацією, яка у мене є, приблизно 10-15 осіб (перехворіли коронавірусом – ред.). У нас є новий підтверджений випадок, саме тому одна з фракцій була на самоізоляції».

Деталі: Спікер висловив сподівання, що найближчим часом парламент зможе продовжити роботу у нормальному режимі.

Цьому передувало: Цього тижня народні депутати поновили повноцінний формат роботи після 2 місяців карантину, але пропрацювали пленарно лише два дні.

Парламентарі змінили графік роботи після того, як фракція «Батьківщина» пішла на самоізоляцію у зв’язку з підтвердженим діагнозом COVID-19 у члена їхньої фракції Олега Мейдича.

Тому в четвер і п’ятницю нардепи замість засідань працювали в комітетах.

22 травня заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук повідомила, що ПЛР-тестування народних депутатів не виявило нових хворих на коронавірус. Вона сподівається, що Верховна Рада 2 червня повернеться до роботи у сесійній залі.

Передісторія:

6 квітня нардеп від «Слуги народу» Олександр Качура повідомляв, що коронавірус виявили у 8-ми парламентарів: Сергій Шахоа із групи «Довіра»; Олександр Лукашев, Віталій Борт та Ігор Кисельов із ОПЗЖ; Руслан Горбенко й Володимир Ватрас зі «Слуги народу»; позафракційні Сергій Рудик та Ганна Скороход.
При цьому з хворою Скороход контактували Гео Лерос, Ігор Васильківський, Олександр Санченко та Ольга Саладуха зі «Слуги народу»; Володимир В’ятрович, Ніна Южаніна та Ахтем Чийгоз із «Європейської солідарності».
pravda.com.ua

4 листопада
3 листопада