26 вересня
24 вересня
22 вересня
17 вересня
14 вересня
13 вересня
12 вересня
10 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
31 серпня
30 серпня
26 серпня
24 серпня
23 серпня
19 серпня
18 серпня

Американська вакцина проти COVID-19 успішно пройшла випробування на безпеку

У США завершились попередні випробування вакцини проти коронавірусу від компанії Moderna Inc. Тестування на мишах підтвердили, що одна доза препарату може уберегти від COVID-19 і не ускладнює перебіг хвороби.

Минулі дослідження вакцин проти вірусу SARS –  родича коронавірусу, демонстрували ризик побічних ефектів та появи серйозних захворювань, передає The Times Of India. А результати випробувань вакцини від Moderna дозволяють припустити, що такий ризик відсутній.

У липні Moderna почне завершальний етап випробувань препарату, до якого залучать 30 тисяч осіб.

Наприкінці травня компанія Moderna Inc (США) повідомила про успішні перші випробування вакцини проти коронавірусу mRNA-1273. Препарат на ранній стадії клінічних випробувань виробив антитіла, здатні нейтралізувати коронавірус SARS-CoV-2 в організмі людини. Президент США Дональд Трамп на початку червня оголосив про створення вакцини проти COVID-19. За його словами, у Штатах є понад 2 мільйони вакцин, які надійдуть на ринок одразу після перевірки на безпеку.

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) очікують, що вакцина проти коронавірусу може бути створена до кінця 2020 року, а до літа 2021 вона буде доступна для імунізації людей.

ua.news

4 листопада
3 листопада