Вчора
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня
16 травня
12 травня
10 травня
9 травня

Американська вакцина проти COVID-19 успішно пройшла випробування на безпеку

У США завершились попередні випробування вакцини проти коронавірусу від компанії Moderna Inc. Тестування на мишах підтвердили, що одна доза препарату може уберегти від COVID-19 і не ускладнює перебіг хвороби.

Минулі дослідження вакцин проти вірусу SARS –  родича коронавірусу, демонстрували ризик побічних ефектів та появи серйозних захворювань, передає The Times Of India. А результати випробувань вакцини від Moderna дозволяють припустити, що такий ризик відсутній.

У липні Moderna почне завершальний етап випробувань препарату, до якого залучать 30 тисяч осіб.

Наприкінці травня компанія Moderna Inc (США) повідомила про успішні перші випробування вакцини проти коронавірусу mRNA-1273. Препарат на ранній стадії клінічних випробувань виробив антитіла, здатні нейтралізувати коронавірус SARS-CoV-2 в організмі людини. Президент США Дональд Трамп на початку червня оголосив про створення вакцини проти COVID-19. За його словами, у Штатах є понад 2 мільйони вакцин, які надійдуть на ринок одразу після перевірки на безпеку.

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) очікують, що вакцина проти коронавірусу може бути створена до кінця 2020 року, а до літа 2021 вона буде доступна для імунізації людей.

ua.news

4 листопада
3 листопада