24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня
9 липня
8 липня
7 липня

Американський бар зняв з продажу “антирасистське” пиво через натяк на расизм

Американська мережа барів World of Beer призупинила продаж крафтового “антирасистського” пива. Паперова обгортка пляшки імітує знаменитий капюшон членів організації Ку-клукс-клану.

Як повідомляє Business Insider, річ у тім, що “антирасистський” меседж пива важко зрозуміти відразу — про нього можна дізнатися лише прочитавши текст під самою обгорткою.

Пиво називається Yellow Belly, його аж до 2018 року варили компанії Omnipollo зі Швеції та Buxton Brewery з Великобританії. Як зазначено на сайті Omnipollo, випускаючи напій, вони хотіли донести ідею антирасизму.

“Yellow Belly — це людина, що не має ні мужності, ні стійкості, ні нервів, це боягуз. На нашу думку, максимальне боягузтво проявляється в спробі діяти анонімно, ховаючись за особою будь-якої групи. Це відмінна риса інституціоналізованого расизму. Це пиво зварено, щоб вихваляти все нове, неупереджене і прогресивне. Пробуйте нове, насолоджуйтеся і звільняйтеся від забобонів”, — зазначили у компанії.

Утім, благі наміри пивоварів зіграли з ними злий жарт. На практиці, Yellow Belly не варто було продавати без попереднього повідомлення про обгортку, оскільки люди сприймали його як щось расистське. Так сталося, коли у World of Beer подали Yellow Belly темношкірому чоловікові та його білошкірому другу. Прийшовши додому, чоловік показав пляшку дружині, а та написала допис у Facebook: жінка хоч і зрозуміла, що пиво має “антирасистську” ідеологію, утім все одно була обурена. За її словами, офіціант повинен був попередити клієнтів про вид пива.

https://suspilne.media/48637-tri-kraini-zvinuvatili-rosiu-u-sprobah-vikrasti-dani-pro-vakcinu-vid-koronavirusu/

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада