24 лютого
22 лютого
16 лютого
10 лютого
9 лютого
27 січня
26 січня
23 січня
21 січня
19 січня
13 січня

Аваков – учасникам виборів: Навіть не намагайтеся вдатися до вкидань і «каруселей»

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав учасників виборів не вдаватися до підкупу чи фальсифікацій на місцевих виборах і заявив, що МВС налаштоване жорстко реагувати на будь-які порушення.

Деталіпресслужба МВС

Пряма мова: «Попереду відповідальні етапи – голосування та встановлення результатів. Тому ще раз звертаюся до кандидатів та виборчих штабів – навіть не намагайтеся вдатися до вкидань, «каруселей», підвозу виборців та інших брудних схем! МВС жорстко налаштовано реагувати на порушення!».

Деталі: За словами Авакова, на виборах чергуватимуть майже 140 тисяч правоохоронців, напоготові усі підрозділи – від авіації до вибухотехніків.

Він додав, що разом з Центральною виборчою комісією та «Громадянською мережею «ОПОРА» МВС реагувало на всі звернення – серед викритих правопорушень чимало мають ознаки кримінальних злочинів.

Як приклад він навів викриті виборчі «сітки» в Одесі та на Чернігівщині.

Загалом Нацполіція відкрила понад 500 кримінальних проваджень щодо підкупу виборців, перешкоджанню здійснювання виборчого права, надання неправдивих відомостей до Держреєстру виборців. Аваков пообіцяв по кожному з них провести розслідування та дати правову оцінку.

Українська правда
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада