Вчора
3 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня

Австрія заборонить авіаквитки за ціною менше 40 євро

Уряд Австрії планує встановити мінімальні ціни на квитки для всіх авіакомпаній і зробить рейси на короткі відстані дорожчими.

Про це оголосив австрійський канцлер Себастьян Курц, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на ORF.

Уряд має намір змінити антидемпінговий закон, щоб не було привабливих цін на найдешевші квитки. Цей крок спрямований на боротьбу проти “соціального та природоохоронного демпінгу” з боку авіакомпаній.

Авіаквитки повинні будуть коштувати як мінімум стільки ж, скільки складають податки і збори за переліт, в середньому це сума в 40 євро.

Міністерство транспорту впевнене, що зможе забезпечити мінімальну ціну в розмірі близько 40 євро за зворотний рейс. В уряді заявили, що ці антидемпінгові правила покладуть край “деяким надлишкам” і їх соціальним і екологічним наслідкам.

Крім того, податок на квитки в розмірі 30 євро буде стягуватися на всіх рейсах на відстань менше 350 кілометрів – замість загального податку на квитки в розмірі 12 євро.

Авіакомпанія Austrian Airlines пообіцяла уряду в майбутньому не пропонувати ніяких маршрутів, які можуть бути покриті залізницею менш ніж за три години. Однак це обмеження стосується лише AUA, а не до Lufthansa.

Уряд надасть авіакомпанії Austrian Airlines пакет фінансової допомоги в розмірі 600 млн євро для подолання наслідків коронавірусної кризи.

Європейська правда

4 листопада
3 листопада