28 лютого
27 лютого
26 лютого
24 лютого
22 лютого
16 лютого
10 лютого
9 лютого
27 січня
26 січня
23 січня
21 січня
19 січня
13 січня

Азербайджан заявив про взяття нових територій Нагірного Карабаху

Підрозділи азербайджанської армії на головних напрямках фронту розширили взяті під контроль території в Нагірному Карабасі, бойові дії тривають.

Джерелоповідомлення Міноборони Азербайджану, прессекретарка Міноборони Вірменії Шушан Степанян

Деталі: За даними військового відомства Азербайджану, протягом дня 24 жовтня і в ніч на 25 жовтня бойові дії на Агдерінському, Ходжавендському, Фізулінському, Гадрутському, Губадлінському і Лачинському напрямках фронту в Карабасі тривали з різною інтенсивністю.

Баку повідомляє, що вірменські Збройні сили, розташовані на Агдерінскому і Ходжавендському напрямках, зазнали втрат і відступили.

Дослівно: «Війська Азербайджанської Армії, завдавши серйозної шкоди вогнем супротивнику на територіях Ходжавендского, Губадлінского і Лачинського районів, послабили його опір і висунулися на нові позиції в різних напрямках. Велика частина резервістів, доставлених з селища Цахкадзор Котайкської області Вірменії в Нагірний Карабах, були знищені в результаті вогневого удару наших підрозділів.

В даний час бойові дії тривають на всій протяжності фронту».

Позиція Вірменії: Степанян вранці 25 жовтня також написала, що на окремих ділянках фронту в Нагірному Карабасі тривають артилерійські бої.

Пряма мова прессекретарки вірменського Міністерства оборони: «Увечері (24 жовтня — УП) ворожі сили в черговий раз застосували артилерію по мирних населених пунктах, а зокрема, в напрямку громад Кармир шука (Червоний базар), Тахавард, Ґіші, Спітакашен Мартунінского району і села Аветараноц Аскеранського району. В даний час (станом на ранок 25 жовтня — УП) на всіх напрямках лінії фронту йдуть бої локального значення».

Нагадаємо: Раніше Міоборони Азербайджану заявляло, що в ніч на 24 жовтня збройним силам Вірменії в Нагірному Карабасі було завдано серйозної шкоди.

Єреван в свою чергу повідомляв про обстріл Степанакерта

Українська правда
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада