Вчора
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
14 листопада

Байден у соцопитуваннях майже вдвічі збільшив відрив від Трампа

Згідно з даними соцопитування, проведеного Квінніпекським університетом, колишній віце-президент США Джо Байден на 15% випереджає президента Дональда Трампа, і це його найбыльший відрив у нинішньому році, пише Коммерсант.

Як показало опитування, що проводилося з 9 по 13 липня, за Джо Байдена на президентських виборах в США готові проголосувати 52% американців, а за Дональда Трампа – всього 37%.

Близько місяця тому за Байдена віддали б свої голоси 49% американців, а за Дональда Трампа – 41%. Колишній віце-президент США лідирує в опитуваннях громадської думки з березня, але такого значного відриву в 15% досягнуто вперше.

Результати свіжого опитування також показують невдоволення виборців роботою Дональда Трампа на посаді президента, особливо в сфері економіки: 53% висловилися несхвально, 44% – схвально. І це найгірший показник Трампа в сфері економіки з серпня 2017 року.

Роботу президента по боротьбі з пандемією коронавірусу схвалили 35% опитаних, роботу Джо Байдена – 59%, рішення проблеми расової нерівності Трампом схвалили 30% опитаних, Джо Байденом – 62%.

На питання про чесність 31% опитаних заявили, що Трамп чесний, а 66% вважають його нечесним. Стосовно  Джо Байдена ці показники становлять 46% і 42% відповідно. Тільки 37% опитаних вважають, що Дональд Трамп піклується про простих американців, і 59% вважають, що про них піклується Джо Байден.

Нагадаємо, раніше Байден заявив, що його лідерство в опитуваннях ще не означає перемогу над Трампом.

4 листопада
3 листопада