Вчора
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня

Бельгія запроваджує комендантську годину та закриває бари

Бельгія вчергове раз посилює заходи, щоб зупинити зростання числа випадків коронавірусної інфекції, госпіталізацій і смертності в країні. Про це заявив прем’єрміністр країни Олександр Де Кроо, передає The Brussels Times.

«Наша країна знаходиться в фазі найвищої готовності: фазі 4, – сказав він. – Число інфекцій зростає з кожним днем, і дуже швидко. Наші лікарі і лікарні перебувають під сильним тиском. Ми ведемо нерівну боротьбу з цим вірусом ».

«Сьогодні різниця з березнем-квітнем в тому, що вірус зараз дуже близько. Ми всі знаємо людей, які інфіковані, поміщені в карантин, а іноді і важко хворі, – сказав Де Кроо. – Ми поки не побачимо хороших новин в цифрах в найближчі кілька днів».

Людям буде дозволено мати тільки один близький контакт, поза їх власним будинком.

По можливості віддалена робота знову стане обов’язковою. Там, де це неможливо, необхідно зробити все, щоб люди могли працювати безпечно.

По всій країні бари і ресторани закриваються на чотири тижні. Через два тижні ситуацію переоцінять. Однак страви на виніс можна буде замовити до 22:00. Після 20:00 буде заборонено продаж алкоголю.

Буде введена комендантська година, що забороняє людям залишати свої будинки по несуттєвим причинам з півночі до 05:00 ранку.

Продовольчі ринки можуть залишатися відкритими при дотриманні всіх вже діючих заходів. Однак різдвяні ярмарки, зимові села і «блошині ринки» будуть неможливі.

Уряду потрібен тиждень, щоб переглянути протоколи по спорту і культурі та адаптувати їх до поточної ситуації. Доопрацювання буде готове до наступної п’ятниці. Для інших закритих зборів або заходів, які не мають протоколу, допускається максимум 40 осіб.

Всі ці заходи набирають чинності в понеділок, сказав Де Кроо, «але ніщо не заважає нам вже почати їх дотримуватися».

«Деякі назвуть ці заходи несправедливими. Вірус теж несправедливий. Він зачіпає всіх нас, але найбільше зачіпає найуразливіших. Ось чому ми повинні прийняти ці заходи, – сказав міністр. – Наступні кілька тижнів будуть дуже важкими. Але якщо ми хочемо запобігти гірше, ми повинні діяти зараз».

«У березні і квітні ми, бельгійці, показали, що можемо це зробити. Що ми можемо знизити ці цифри. І ми можемо зробити це знову, я в цьому впевнений », – додав він.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада