Вчора
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада

Без карантину в Україні від коронавірусу могли померти 145 тисяч людей

Без запровадження в Україні у березні карантину від коронавірусу до кінця року могли померти 145 тисяч людей. Про це на брифінгу заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, представляючи дослідження щодо поширення коронавірусу в Україні.

«Якби у березні під час поодинокої реєстрації випадків ми не ввели карантин, то вже з 25 квітня не вистачало б ліжок у відділеннях інтенсивної терапії, не справлялись би з потоком хворих, зросла б смертність», — розповів Ляшко.

Він додав, що в України є чотири варіанти розвитку подій, якщо у країні продовжать дотримуватися правил «адаптивного» карантину. Так, якщо сезонність відсутня (тобто влітку продовжуватимуть фіксувати нові випадки) та продовжується карантин не повністю і не досконало, то до кінця року можуть померти 7 тисяч людей.

За словами Ляшка, Україна поки рухається за помірним сценарієм поширення коронавірусу, тому очікується, що до кінця року можуть померти 4 тисячі людей.

Нагадаємо, в Україні з початку епідемії коронавірусне захворювання підтвердили у 34 063 людей, з них 966 померли від ускладнень та одужали 15 447 пацієнтів. За минулу добу зафіксували рекордну кількість нових випадків — 829.

4 листопада
3 листопада