Вчора
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

БЛИЗЬКО ТРЬОХ МІЛЬЙОНІВ УКРАЇНЦІВ ПРАЦЮЮТЬ ЗА КОРДОНОМ – НБУ

Але точних даних про кількість українських заробітчан немає.

За кордоном, за різними оцінками, працюють близько трьох мільйонів українців. Частина з них – сезонно.

Але точних даних про кількість українських заробітчан немає. Про це повідомив голова НБУ Яків Смолій у виступі на щорічній дослідницькій конференції Національного банку України та Національного банку Польщі “Ринок праці та монетарна політика”, у четвер, 28 травня, передає пресслужба регулятора.

За оцінками НБУ, минулого 2019 року за кордоном одночасно перебувало в середньому близько 2,5 млн громадян України.

“Для нас це подвійний виклик. Трудова міграція не лише позначається на кількості та якості робочих ресурсів і продуктивності праці всередині країні, а й робить нашу економіку суттєво залежною від обсягу грошових переказів. Україна займає 12-те місце в світі за абсолютною сумою вхідних грошових переказів та входить у 15-ку за їхнім співвідношенням до ВВП (крім острівних країн)”, – заявив Смолій.

Він додав, що, за даними Міжнародної організації міграції, у світі сьогодні нараховується 272 млн мігрантів. Із них дві третини – трудові.

Нагадаємо, що чеські фермери б’ють на сполох, бо без українських працівників чимало врожаю може пропасти і місцевий агробізнес опиниться на колінах, багато хто заговорив про банкрутство. Попри карантинні обмеження, Чехія відкрила свій кордон для українців, поновила видачу короткострокових робочих віз та сподівається, що сезонні робітники приїдуть до країни автошляхами.

tsn.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада