26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня
19 квітня
18 квітня

Cкіфське золото: Нідерланди знову перенесли суд

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на “РИА Новости”.

Поки дата оголошення вердикту не встановлена, її розглянуть в Гаазькому апеляційному суді.

В кінці березня Амстердамський суд вирішив відкласти справу про кримську колекції скіфського золота на тлі пандемії нового типу коронавірусу COVID-19.

Засідання мало відбутися 7 липня.

Нагадаємо, 25 вересня 2019 року стало відомо, що клопотання української сторони про відвід судді Апеляційного суду Амстердама, який розглядає справу щодо “скіфського золота”, передано на розгляд суду в Гаазі.

16 липня апеляційний суд Амстердаму виніс попереднє рішення у справі про “скіфське золото”, постановивши, що потребує додаткової інформації від сторін.

13 вересня Україна подала клопотання про відвід головуючого судді Апеляційного суду Амстердама, який розглядає справу щодо “скіфського золота”.

Довідка: Колекцію “скіфського золота” вивезли з Криму на виставку в археологічний музей Алларда Пірсона в Амстердамі на початку лютого 2014 року, ще до того, як півострів незаконно анексувала Росія. Через анексію Росією Криму (яку Нідерланди не визнають) виникло запитання, кому повертати кримську колекцію. Україна вимагала від музею повернути експонати.

4 листопада
3 листопада