1 лютого
27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня

Депутати пропонують виплатити 1,5 млрд грн фермерам, які постраждали від посухи

Гроші у вигляді невідкладної безповоротної допомоги підуть на підтримку господарств, які постраждали від посухи.
ПосухаДержпідтримкаАПКФермери

У парламенті зареєстровано законопроект №3519 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (щодо державної підтримки сільгосптоваровиробників, які постраждали від засухи), який було подано до розгляду фракцією «Батьківщина».

Проект передбачає виділення фермерам, постраждалим внаслідок посухи 1,5 млрд грн. Коментуючи документ, заступник голови «Батьківщини» Іван Крулько наголосив, що наразі фермери потребують допомоги держави, бо багато хто з них опинився на межі банкрутства.

«Держава має підтримати фермерів, у яких через брак опадів загинуло 385 тис га посівів. Деякі з фермерів, особливо на Одещині, вже втратили до 100% посівів озимих через посуху і ще матимуть втрати ярих зернових. Не кажучи вже про те, що фермери не змогли реалізувати урожай ранніх овочів через карантинні заходи», – зазначив він.

За його словами, відсутність підтримки держави означатиме, що окремі господарства вже ніколи не зможуть відновити свою діяльність і нагадав приклад фермера із села Шевченкове, який наклав на себе руки.

«Він не отримав жодної відповіді від органів влади щодо отримання компенсації. Вчасна допомога держави зберегла б життя людині. Тому мусимо зробити все можливе, аби підтримати аграріїв у непростий час», – завершив Іван Крулько.

Landlord

4 листопада
3 листопада