Вчора

Депутати пропонують заборонити полювання в присутності дітей

На думку автора, полювання може негативно вплинути на дитячу психіку.

На сайті Верховної Ради опублікували законопроєкт №3563 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту дітей від спостерігання за полюванням». Автором є представник «слуг народу» Олександр Дубінський.

Метою проєкту, як пише автор, є захист дітей від моральних страждань та узгодження окремих норм чинного законодавства, підвищення відповідальності за порушення правил полювання. Завданнями є забезпечення мінімально необхідного законодавчого регулювання захисту дітей від моральних страждань, які виникають від спостерігання ними за вбивством тварин під час полювання.

Що пропонує народний обранець?

Депутат хоче прописати в законодавстві заборону здійснювати полювання в присутності дітей.  Порушення цієї заборони, як пропонує депутат,  тягтиме за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот (1700-3400 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб — від двохсот до трьохсот (3400-5100 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне полювання у присутності дітей, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду — тягтиме за собою накладення штрафу на громадян від двохсот до трьохсот двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об’єктів тваринного світу.

bastion.tv

Вчора