Вчора
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня
16 травня
12 травня
10 травня
9 травня

Держекоінспекція виявила відстійник для мазуту на місці київського озера

Держекоінспекція оштрафувала КП «Плесо», яке роками не помічало злив відпрацьованого мастила в озеро Опечень (Лугове) на Оболоні. Тепер там «по коліна» мазуту.

Про це розповів фахівець Держекоінспекції Сергій Волков у інтерв’ю Укрінформу. «Коли ми приїхали брати лабораторні аналізи, то виявили, що в озері вже по коліна мазуту», – повідомив він. Інспектор вказує, що балансоутримувач озера КП «Плесо» роками не робило нічого, аби знайти чи зупинити забруднювачів. «Ми виставили КП «Плесо» претензію на 700 тисяч гривень, акти та приписи. Зараз відкрито кримінальне провадження, активні громадяни продовжують контролювати ситуацію з озером. А «Плесо» тим часом шукає способу уникнути санкцій», – розповів Волков.

Тим часом, у Києві планують розробити екологічну стратегію на 2020-2030 роки. Документ стосуватиметься декількох напрямків екологічного розвитку Києва.

Раніше на Закарпатті при в’їзді в туристичне село Кваси, де знаходиться турбаза з лікувальними мінеральними водами, виявили тонни сміття.

На Закарпатті Хустська місцева прокуратура затвердила і направила до суду обвинувальний акт щодо місцевого жителя, який підпалив суху траву в Карпатському біосферному заповіднику «Долина нарцисів».

4 листопада
3 листопада