Вчора
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада

Друга хвиля коронавірусу: коли очікувати «нового піку»?

У той час, як деякі держави світу продовжують послаблювати умови карантину та навіть планують відкривати туристичний сезон, у ВООЗ попереджають про можливий «новий пік» захворюваності на COVID-19 у разі занадто ранніх скасувань карантинів.

Якщо держави, в яких нині кількість випадків коронавірусної інфекції COVID-19 зменшується, занадто рано скасують заходи, запроваджені для стримування вірусу, вони можуть зіткнутися з «негайним новим піком» захворюваності, заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ).

«Більшість експертів попереджають, що питання другої хвилі не в тому, чи вона станеться взагалі, а в тому, коли вона станеться», – пише європейське видання Euractive.

«Враховуючи характеристики вірусу, враховуючи те, що зараз відбувається у різних країнах, з точки зору імунітету населення, і це зовсім не захопливі [показники] – між 2% і 14% [людей мають імунітет], що залишає ще від 85% до 90% населення чутливими до вірусу, який все ще серед нас, і він циркулює набагато активніше з січня і лютого … Я не хочу малювати картину судного дня, але думаю, що ми повинні бути реалістичними: зараз не час для того, щоб повністю розслаблятися», – сказала виданню The Guardian Андреа Аммон, директор Європейського центру профілактики та контролю захворювань.

«Я дуже стурбований з приводу подвійної хвилі: восени у нас може бути друга хвиля захворювання на COVID-19 та ще одна – сезонного грипу та кору», – сказав нещодавно в інтерв’ю британському виданню The Independent директор Європейського бюро ВООЗ Ганс Клюге.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада