29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Друга хвиля коронавірусу: коли очікувати «нового піку»?

У той час, як деякі держави світу продовжують послаблювати умови карантину та навіть планують відкривати туристичний сезон, у ВООЗ попереджають про можливий «новий пік» захворюваності на COVID-19 у разі занадто ранніх скасувань карантинів.

Якщо держави, в яких нині кількість випадків коронавірусної інфекції COVID-19 зменшується, занадто рано скасують заходи, запроваджені для стримування вірусу, вони можуть зіткнутися з «негайним новим піком» захворюваності, заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ).

«Більшість експертів попереджають, що питання другої хвилі не в тому, чи вона станеться взагалі, а в тому, коли вона станеться», – пише європейське видання Euractive.

«Враховуючи характеристики вірусу, враховуючи те, що зараз відбувається у різних країнах, з точки зору імунітету населення, і це зовсім не захопливі [показники] – між 2% і 14% [людей мають імунітет], що залишає ще від 85% до 90% населення чутливими до вірусу, який все ще серед нас, і він циркулює набагато активніше з січня і лютого … Я не хочу малювати картину судного дня, але думаю, що ми повинні бути реалістичними: зараз не час для того, щоб повністю розслаблятися», – сказала виданню The Guardian Андреа Аммон, директор Європейського центру профілактики та контролю захворювань.

«Я дуже стурбований з приводу подвійної хвилі: восени у нас може бути друга хвиля захворювання на COVID-19 та ще одна – сезонного грипу та кору», – сказав нещодавно в інтерв’ю британському виданню The Independent директор Європейського бюро ВООЗ Ганс Клюге.

4 листопада
3 листопада