Двоє посадовців лісової охорони вкрали лісу на 8,5 млн грн
Повідомлено про підозру майстрам лісу Хустського лісництва ДП “Хустське лісове”. Посадовці підозрюються у незаконному збуті лісу та зловживанні службовим становищем, вчиненому у складі організованої злочинної групи, що спричинило тяжкі наслідки.
![](https://stopcor.org/wp-content/uploads/2020/06/dbr.jpg)
Встановлено, що створили організовану групу та відшукували осіб, яким протиправно надавали дозвіл на проведення рубок дерев для їх подальшого незаконного збуту. Такі дії завдали збитків державі на суму 8,5 млн грн.
У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років, повідомляє пресслужба ДБР.
Прокуратура повідомляє, що підозру повідомлено лісничому цього ж лісництва, який до того ж, є депутатом Кошелівської сільської ради. Саме він організував і налагодив роботу “чорних лісорубів”, передає “Prozak”.
У ході досудового розслідування зібрано докази, які підтверджують, що підозрювані, в період 2019-2020 років, без оформлення відповідних документів, незаконно надали дозвіл на порубку понад 680 дерев буку та ялини на території лісництва. Відповідно до висновку експерта, сума заподіяних збитків складає понад 8 млн 550 тис грн.