10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня

Ейфелева вежа 25 червня відкриється для відвідувань

Одна з головних визначних пам’яток Парижа – Ейфелева вежа – відновить роботу з 25 червня, повідомила у вівторок газета “Паризьен” з посиланням на керуючу вежею компанію La Sete.

За даними компанії, відвідувачам і співробітникам пам’ятки необхідно дотримуватися суворих заходів, спрямованих на збереження здоров’я. Зазначається, що під час візиту використання маски є обов’язковим. Крім того, буде встановлено певне обмеження на кількість відвідувачів. У приміщеннях вежі щодня буде проводитися прибирання та дезінфекція.

La Sete зазначає, що спочатку буде дозволено підніматися тільки сходами і не вище другого поверху. Для того щоб уникнути перетину великої кількості відвідувачів, переміщення пам’яткою буде проводитися за спеціально розробленим маршрутом.

За даними газети, відвідувачам рекомендують купувати квитки онлайн.

Повідомляється, що незабаром будуть введені в експлуатацію ліфти. При цьому наголошується, що не дозволено підніматися на третій поверх – вершину вежі. Ліфти між другим і третім поверхами є невеликими за площею, тому реорганізація їх роботи в період коронавірусної пандемії COVID-19 представляє певні складності.

У компанії зазначили, що третій поверх може відкритися “протягом літа”.

Ейфелева вежа закрилася для відвідувань у середині березня в рамках боротьби з поширенням коронавірусною інфекцією.

ua.interfax.com.ua

4 листопада
3 листопада