Вчора
2 жовтня
1 жовтня
28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня

Еміне Джапарову призначили заступницею глави МЗС

Уряд на засіданні в середу офіційно призначив Еміне Джапарову на посаду першого заступника міністра закордонних справ України. Як повідомляє «Європейська правда«, про це оголосив глава МЗС України Дмитро Кулеба.

«Еміне куруватиме такі напрями: публічна дипломатія; міжнародні організації; державний протокол; Крим. Але перша заступниця — це, звісно, набагато більше і саме дипломатичне життя ставитиме додаткові задачі», — написав Кулеба на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, президент Володимир Зеленський погодив призначення Джапарової 18 травня. Згодом вона сама уточнила, що погодження відбулося на зустрічі з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим і представниками Меджлісу.

Еміне Джапарова чотири роки пропрацювала в міністерстві інформаційної політики і звільнилась восени минулого року.У 2014 році вона працювала відеоредакторкою, помічницею головного редактора сайту «Крим.Реалії». З 2011 до 2014 року була авторкою, ведучою та випусковою редакторкою кількох програм на телеканалі «ATR».

На посаді Джапарова планує займатися питаннями анексованого Криму та публічною дипломатією.

4 листопада
3 листопада