Вчора
24 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
20 жовтня
19 жовтня
18 жовтня
16 жовтня

Ердоган заявив, що Туреччина наближається до кінця епідемії

Президент Туреччини заявив про те, що країна наближається до кінця епідемії коронавірусу. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на агентство Anadolu.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що країна “успішно впоралася” з реагуванням на пандемію нового коронавірусу та наближається до її завершення.

“Перший етап фази нормалізації продемонстрував, що ми на правильному шляху… Я вірю, що ми подолаємо пандемію з мінімальними втратами завдяки новим повсякденним нормам, як масковий режим, дотримання дистанції і ретельне дотримання гігієни”, – заявив президент з нагоди завершення Рамадану.

Він також подякував людям за те, що під час свята вони залишилися вдома. В останні 4 дні Рамадану в країні була запроваджена комендантська година.

За даними міністерства охорони здоров’я країни на 26 травня, за добу у Туреччині виявили 948 нових хворих, а загальна кількість інфікованих з початку епідемії досягла 158 762. Зараз у реанімації перебувають 739 хворих. Кількість загиблих з початку епідемії зросла до 4397, одужали понад 121,5 тисяч людей.

Нагадаємо, у середині травня Туреччина почала переговори щодо відновлення туризму з 70 країнами, щоб проінформувати їх про інфраструктуру охорони здоров’я країни у зв’язку з пандемією.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада