Вчора
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня
5 грудня

Геращенко: поліції вже відомі організатори стрілянини у Броварах Повний

«За все доведеться відповідати і організаторам, і виконавцям», – запевнив заступник глави МВС. Національній поліції України відомі організатори перестрілки у Броварах, невдовзі їм оголосять підозри.

Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. «Особи, які дозволили собі організувати молодих людей, вони нам зрозумілі, і їм будуть оголошені підозри», – сказав він.

За словами Геращенка, учасники перестрілки з Вінниччини мали отримати винагороду за участь у протистоянні у Броварах у розмірі 800 грн за день.

«Скоріше за все, не було в планах застосовувати зброю, але як завжди буває у спектаклях, зброя, яка висить на стіні, вистрілює. За все це доведеться відповідати і організаторам, і виконавцям», – додав заступник глави МВС.

Напередодні ввечері міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що учасники стрілянини «надовго сядуть у в’язницю». Наразі 28 зловмисників затримані, з них вже 22 висунуті обвинувачення. Раніше у поліції заявили, що масова перестрілка у Броварах сталася через розподіл пасажиропотоку між місцевими компаніями.

4 листопада
3 листопада