Вчора
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня
11 січня
10 січня
9 січня
8 січня

Геращенко: поліції вже відомі організатори стрілянини у Броварах Повний

«За все доведеться відповідати і організаторам, і виконавцям», – запевнив заступник глави МВС. Національній поліції України відомі організатори перестрілки у Броварах, невдовзі їм оголосять підозри.

Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. «Особи, які дозволили собі організувати молодих людей, вони нам зрозумілі, і їм будуть оголошені підозри», – сказав він.

За словами Геращенка, учасники перестрілки з Вінниччини мали отримати винагороду за участь у протистоянні у Броварах у розмірі 800 грн за день.

«Скоріше за все, не було в планах застосовувати зброю, але як завжди буває у спектаклях, зброя, яка висить на стіні, вистрілює. За все це доведеться відповідати і організаторам, і виконавцям», – додав заступник глави МВС.

Напередодні ввечері міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що учасники стрілянини «надовго сядуть у в’язницю». Наразі 28 зловмисників затримані, з них вже 22 висунуті обвинувачення. Раніше у поліції заявили, що масова перестрілка у Броварах сталася через розподіл пасажиропотоку між місцевими компаніями.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада