Вчора
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада

“Хочу, як Велюр”: ресторатори влаштували протест біля Кабміну

У середу, 15 липня, під Кабінетом міністрів підприємці поставили стільці та дивани в ряди. Ця акція повинна привернути увагу влади до проблеми роботи барів та ресторанів у нічний час.

Власники й співробітники барів цією акцією вимагають від влади дозволити роботу з 23:00, повідомляє “Інформатор”. Порожні стільці символізують порожні заклади. Співробітники просять дати їм можливість працювати. Загострює цю ситуацію із забороною ще той факт, що в Києві багато нічних клубів і кальянних продовжують працювати навіть під загрозою штрафів.

Але не кожен власник хоче і може собі дозволити такі ризики. Більшості з підприємців просто не вистачає грошей, щоб виплачувати зарплати співробітникам. Як повідомляє Telegram-канал “Киев Сейчас”, власники закладів громадського харчування зібралися під Кабміном з вимогою дозволити їм працювати цілодобово. На мітинг винесли стільці й підготували таблички: “Хочу, як Велюр”, “Ні забороні”.

Як повідомляв УНІАН, ресторан “Велюр”, що належить народному депутату від “Слуги народу” Миколі Тищенку, запросив відвідувачів розважитися в нічний час, незважаючи на введені Кабміном карантинні обмеження. На сторінці ресторану в Instagram з’явилася наступна stories: “Місто засинає, але не “Велюр”. Чекаємо на Вас до 6 ранку”. Нагадаємо, раніше Кабмін опублікував постанову про заборону роботи ресторанів після 23:00.

УНІАН

4 листопада
3 листопада