Вчора
17 січня
16 січня
15 січня
14 січня
13 січня
12 січня
11 січня
10 січня
9 січня
8 січня

Іспанія може подовжити карантинні заходи до 21 червня

Влада Іспанії збирається подовжити дію надзвичайного стану в країні ще на два тижні. Уряд обіцяє, що це буде востаннє.

На тлі епідемії COVID-19 прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес у неділю, 31 травня, заявив про намір запропонувати парламенту подовжити в країні дію надзвичайного стану, запровадження якого дозволило уряду вжити обмежувальних заходів для боротьби зі спалахом коронавірусу.

Дія надзвичайного стану має завершитися 7 червня. Тепер уряд попросить про продовження цього терміну ще на два тижні – до 21 червня, передає агенція AP. За словами Санчеса, це буде “останнє подовження на 15 днів”, яке необхідне для того, “щоби покінчити з пандемією раз і назавжди”.

Як повідомлялося, Іспанія належить до країн світу, що найбільше постраждали від пандемії COVID-19. Задля обмеження темпів поширення небезпечної хвороби країна вдалася з 15 березня до вкрай жорстких обмежень. Однак поступово іспанський уряд послаблює запроваджені раніше обмеження. З 2 травня  іспанці змогли зайнятися спортом надворі та вийти на прогулянки. Наприкінці травня мають знову відкритися театри та кінотеатри. Раніше повідомлялося, що з 1 липня в Іспанії скасують норму про обов’язковий карантин для іноземних туристів. Як повідомило агентство dpa в неділю, 31 травня, тепер у Мадриді планують скасувати обов’язковий карантин для тих, хто в’їжджає в країну, вже з 21 червня.

dw.com

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада