23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого
9 лютого
7 лютого
5 лютого
2 лютого

Італія відкриває всі аеропорти з 3 червня

Італія з 3 червня дозволить відкритися всім аеропортам країни, частина з яких була закрита через пандемію коронавірусу у березні. Про це у середу заявила міністр транспорту країни Паола Де Мішелі, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Rai News.

“З 3 червня можна буде продовжити відкриття всіх аеропортів, коли знову будуть дозволені міжрегіональні та міжнародні перевезення, а обмеження на громадський транспорт зникнуть”, – сказала вона.

Італія, перша європейська країна, що постраждала від пандемії коронавірусу, закрила деякі аеропорти, включаючи аеропорт Лінате в Мілані, 12 березня. Інші аеропорти продовжили працювати, але з обмеженнями. Це, наприклад,  римський Ф’юмічіно, міланський Мальпенса та аеропорти Болоньї, Палермо, Барі і Турина.

Як відомо, до 15 червня діє заборона на в’їзд до держав Шенгену для громадян України та інших держав, що не є членами ЄС, окрім низки винятків для тих, хто проживає, працює у відповідних державах тощо.  Наразі невідомо, чи буде ця заборона поновлена.

4 листопада
3 листопада