Вчора
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня
7 червня
6 червня
5 червня
4 червня
3 червня

Канада до листопада закрила свої води для круїзних лайнерів

Канада ще на чотири місяці відклала початок цьогорічного круїзного сезону з метою боротьби із поширенням COVID-19.  Про це оголосив міністр транспорту Канада Марк Гарно, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Наш уряд відданий захисту канадців, особливо в ці складні часи. Саме з цієї причини я оголошую про оновлені правила для круїзних та інших пасажирських суден в Канаді. Серед іншого, більшим круїзним суднам буде до 31 жовтня 2020 року заборонено перебувати в канадських водах”, – сказав Гарно.

Він зазначив, що федеральний уряд “продовжує працювати з іншими рівнями влади, представниками транспортної індустрії та корінними народами для перегляду заходів й упевнення, що канадська транспортна система залишається безпечною”.

У Мінтранспорту уточнили, що під заборону потрапляють усі круїзні судна, здатні перевозити та забезпечувати ночівлю понад 100 людей. Окремо зазначається, що до арктичних канадських вод не дозволяється запливати більш, ніж 12-місним суднам.

Нагадаємо: в березні Канада відклала початок круїзного сезону, запланований на 2 квітня, до щонайраніше 1 липня. Сьогодні цю заборону було подовжено ще на чотири місяці. За даними міністерства транспорту, минулого року до узбережжя Канади пришвартувалося 140 круїзних суден із більш ніж 10 країн. Загалом круїзна індустрія протягом 2019 року забезпечила Канаді близько 2 млн туристів.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада