Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

Кількість реєстрацій нових ФОПів повернулася до докризового періоду — Шмигаль

В Україні кількість реєстрацій нових фізичних осіб-підприємців повернулася фактично до докризового періоду.

Про це 6 червня повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Антикризові заходи уряду дають перші результати. Кількість реєстрацій нових фізичних осіб-підприємців повернулася фактично до докризового періоду. За минулий тиждень було зареєстровано більш ніж 5 тисяч нових ФОПів та майже тисяча нових підприємств», — написав він.

Він нагадав, що уряд оновив програму кредитування «5-7-9%», знявши адміністративні бар’єри, а ставка на рефінансування буде знижена фактично до 0%.

Крім того, Кабінет міністрів подав у парламент законопроєкт, який запустить програму «Нові гроші» для українських підприємців.

«Це так само дешеві ресурси практично під 0%. Очікуємо на швидке рішення Верховної Ради», — вважає глава уряду.

Загалом на різні програми кредитування бізнесу уряд закладає приблизно 10 млрд грн. Шмигаль додав, що якщо будуть бачити додаткову потребу, то збільшуватимуть ці програми.

Нагадаємо, 4 червня народні депутати відправили на доопрацювання Програму діяльності Кабінету міністрів, яку розробляли на основі поданих міністерствами пропозицій спільно з усіма парламентськими комітетами.

З трибуни парламенту прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що завдяки новій програмі вдасться почали відновлювати економіку вже у другій половині 2020 року. Однак попросив певний час для її доопрацювання.

hromadske.ua

4 листопада
3 листопада