Вчора
18 червня
17 червня
16 червня
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня

Кількість заможних українців протягом карантину зменшилась на 8,5% (опитування)

ількість умовно заможних українців протягом карантину зменшилась на 8,5%.

Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Соціологи наприкінці квітня та на початку червня просили респондентів оцінити фінансовий стан їхньої родини на поточний момент. Якщо у квітні умовно “заможних” людей, які могли дозволити придбати щось коштовне, наприклад телевізор, або взагалі не обмежували себе у видатках, було 20,5%. То станом на початок червня їхня частка скоротилась до 12%.

Водночас зросло число людей, які можуть дещо відкласти зі своїх доходів, але не можуть дозволити собі великих покупок (з 30% до 36%), а також таких, хто нормально харчується, але вже не може дозволити собі купувати одяг (з 34% до 37%).

Рівень абсолютної бідності, коли не вистачає на їжу, згідно з даними опитування, майже не змінився – 11,5% наприкінці квітня проти 12% на початку червня.

“Таким чином, за цей період фіксується зниження добробуту населення, хоча при цьому, принаймні поки що, немає переходу до абсолютної бідності”, – резюмують соціологи.

https://news.finance.ua/ua/news/-/473730/kilkist-zamozhnyh-ukrayintsiv-protyagom-karantynu-zmenshylas-na-8-5-opytuvannya

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада