Вчора
24 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
20 жовтня
19 жовтня
18 жовтня
16 жовтня

Коронавірус і польоти: на авіапасажирів чекають нові правила

Пасажири в процесі авіаперельоту повинні будуть перебувати тільки в кріслах, зазначених в посадковому талоні. Пасажири літаків не зможуть мінятися місцями на свій розсуд на борту повітряного судна після спаду пандемії коронавірусу.

Про нові обмеження розповіли в Міжнародній асоціації повітряного транспорту (IATA), пише Independent.

На думку експертів організації, мандрівникам в процесі авіаперельоту слід сидіти в кріслах, зазначених в посадковому талоні. Передбачається, що члени екіпажу будуть виявляти порушників таких вимог і відправляти їх на призначені в процесі реєстрації місця. Таким чином, пояснюють фахівці, спроститься ідентифікація пасажирів, які опинилися в безпосередньому контакті з можливими носіями Covid-19.

«Швидкий доступ до даних про місцезнаходження авіапасажирів надзвичайно важливий для успіху та ефективності операцій з відстеження контактів», – підкреслили в Агентстві з авіаційної безпеки Європейського Союзу (EASA).

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив, що відновлення авіасполучення, в тому числі і міжнародне, можливе у червні місяці. Як відомо, чотири авіакомпанії Czech Airlines, Lufthansa, Swiss Air та Wizz Air почали складати плани для відновлення польотів в Україну в червні і липні 2020 року.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада