12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Коронавірус у Пекіні: в столиці скасували понад тисячі рейсів

Учні повертаються до дистанційного навчання, працівники – на віддалену роботу

Коронавірус у Пекіні: в столиці скасували понад тисячі рейсів

фото pixabay.com

У 21-мільйонній китайській столиці у зв’язку із новим спалахом коронавірусу закриваються школи, співробітників підприємств переводять на віддалену роботу, а в міжнародному аеропорту Пекіна скасували понад тисячу рейсів – це 70% всього трафіку. Про це повідомляє RFI.

Інші міста та провінції Китаю вводять обов’язковий карантин для пасажирів, які прибувають з Пекіна. За п’ять днів у місті було виявлено 137 нових випадків захворювання COVID-19, 31 з них в цю середу. Влада описує ситуацію як «вкрай серйозну».

Цей спалах став найбільшим з лютого в Пекіні. До цього, протягом двох місяців, в місті не виявляли нових випадків зараження, і життя повернулося у звичне русло.

Зараз мерія Пекіна проводить масову кампанію тестування і взяла під особливий санітарний контроль частину житлових комплексів в місті. Напередодні в столиці Китаю оголосили про закриття всіх шкіл: учнів знову перевели на дистанційне навчання.

Нагадаємо: про новий спалах в Пекіні стало відомо 12 червня. Джерелом зараження називають один з найбільших в Китаї оптових ринків «Сіньфаді» на півдні столиці.
mind.ua

4 листопада
3 листопада