Вчора
2 серпня
1 серпня
31 липня
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня

КОРОНАВІРУС У СВІТІ: БІЛЬШЕ 3 МЛН ЛЮДЕЙ ОДУЖАЛИ ВІД ХВОРОБИ

3 млн 300 тис. людей одужали від коронавірусу. Про це інформує сайт Worldometers.info.

Досі хворіють 3,1 млн. Загалом від початку пандемії заразилися 6 млн 850 тис. осіб. Кількість летальних випадків досягла позначки у 400 тис. Найбільше серед громадян Сполучених Штатів, а також Бразилії, Іспанії, Італії та Великої Британії.

Лідером антирейтингу за темпами поширення коронавірусу залишаються США. У країні майже два мільйони недужих. Понад 600 тис. інфікованих у Бразилії. У Росії – 450 тис. хворих. В Іспанії, Великій Британії, Індії та Італії – більш як 200 тис. заражених коронавірусом.

Водночас, масковий режим поступово послаблюють у світі. Зокрема, у Польщі минулого тижня дозволили не носити маски у громадських місцях.

Але у Всесвітній організації охорони здоров’я переконані, що маски потрібні. Їх слід використовувати у всіх місцях, де багато людей. Передусім, у лікарнях. Якщо ж поруч нікого немає – захист не потрібний. Окрім того, у ВООЗ пояснюють: у громадських місцях варто використовувати не лише маски, а й рукавички та антисептики.

“У місцях, де є найбільша ймовірність зараження на коронавірус, ВООЗ радить вам вдягати маски. Це насамперед стосується медичних закладів та лікарів. Але не лише тих, хто працює із пацієнтами, недужими на коронавірус. У будь-якому медичному закладі. Ми також рекомендуємо носити маски людям, старшим 60-ти років. Вони більш вразливі до вірусів. Не варто про них забувати і у ситуаціях, де неможливо дотримуватися соціальної дистанції. Тому ВООЗ закликає вас носити захисні маски у магазинах, громадському транспорті чи інших загальних місцях”, – заявив Тедрос Адханом Ґебреєсус, голова ВООЗ.

Нагадаємо, Європейський Союз продовжив заборону на в’їзд громадян з інших країн щонайменше до 1 липня.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада