13 серпня
12 серпня
11 серпня
8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня

КПВВ з Кримом відновили роботу 14 червня

Громадяни, які в’їжджають на материкову Україну, мають пройти двотижневу самоізоляцію.

Контрольні пункти в’їзду-виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованим Росією Кримом “Каланчак”, “Чонгар” і “Чаплинка” з 14 червня відновили роботу, громадяни, які в’їжджають на материкову Україну, мають встановити електронний сервіс “Дій вдома” і пройти двотижневу самоізоляцію. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

“Робота КПВВ на адмінмежі з Кримом відновлена ще минулої доби, жодного ажіотажу немає. За минулу добу через адмінмежу прослідували близько 120 громадян на материкову частину України та близько 50 громадян виїхали на територію тимчасово окупованого Криму”, – сказав співробітник прес-служби.

За даними ДПСУ, пасажиропотік на адмінмежі з Кримом зберігається на тому ж рівні, що і під час дії карантинних обмежень, коли КПВВ були закриті, але прикордонники здійснювали пропуск осіб громадян України та членів їхніх сімей, місце проживання яких зареєстровано в АРК, а з тимчасово окупованої території пропускались громадяни України, місце проживання яких зареєстровано за межами півострова.

“Єдине, що змінилось для громадян: усі громадяни, які мають намір прямувати на материкову частину України, зобов’язані встановити додаток “Дій вдома” та пройти двотижневу самоізоляцію. Це все затверджено рішенням уряду”, – наголосили в ДПСУ. Як повідомляв УНІАН, 12 червня віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляв, що робота пунктів пропуску на адміністративній межі з окупованим Кримом поновлюється з 15 червня.

УНІАН

4 листопада
3 листопада