13 січня
12 січня
5 січня
4 січня
31 грудня
29 грудня
28 грудня
27 грудня

Курортний сезон в Україні: Азовське узбережжя готують до приїзду відпочивальників

Не за горами курортний сезон і в Україні. Офіційного дозволу приймати туристів і відвідувати пляжі – поки що немає… Проте, на Азовському узбережжі рятувальники вже почали обстежувати морське дно.

Перед зануренням у море аквалангісти продувають кисневі балони.

Кажуть: без спеціального обладнання тут не обійтися. Досліджувати морське дно потрібно за десять метрів від берега. І знахідок зазвичай чимало.

Олег Рибалко, водолаз-рятувальник:

Більше всього – металеві конструкції, залізобетонні конструкції.
А ще – намети, роздягальні, металеві якорі, рибальські сітки, залишки дерев’яних човнів. Словом, усе, що зимовими штормами змиває в море.

Сергій Католік, директор бази відпочинку:

Вы же видели, что творилось на пляже, после этих штормов. Посмывало все. Навес упал. Ребята приехали обследовать, понаходили то, что надо было доставать.
Те, що можуть, водолази виносять з моря власноруч. Важче – тягнуть лебідкою. Інколи виходить не з першого разу. Без такого зачищення морського дна бази відпочинку не запрацюють. Передусім – це безпека туристів, які можуть травмуватися в морі.

Дмитро Свириденко, начальник Якимівського районного сектор ДСНС України в Запорізькій області:

На теперішній час спеціалістами водолазами обстежено близько 20 пляжів узбережжя в Кирилівці, та приблизно 58 тисяч квадратних метрів дна акваторії.
Роботи ще на кілька тижнів, – додають рятувальники. Перевірити потрібно не один десяток кілометрів Азовського узбережжя, адже після завершення карантину тут готуються приймати туристів.

Сергій Католік, директор бази відпочинку:

Коронавирус здесь не страшен: морская вода, плюс ультрафиолетовые – лучи убивают коронавирус.

Та без офіційних розпоряджень курортний сезон не розпочнеться – тут це добре розуміють. Тому, чекають.

podrobnosti.ua

4 листопада
3 листопада