Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Лідери ЄС продовжать економічні санкції проти Росії

Очікується, що лідери Європейського Союзу в п’ятницю підтримають продовження економічних санкцій проти Росії до кінця січня 2021 року. Як передає “Європейська правда”, про це з дипломатичних джерел стало відомо агенції Reuters.

ЄС вдарив по енергетичному, фінансовому та збройовому секторам Росії після того, як Москва анексувала Крим в України в 2014 році, і підтримала бойовиків на сході України. В останні роки ЄС наголошує, що питання пом’якшення цих санкцій прив’язане до виконання Росією Мінських угод.

Чинні санкції ЄС діють до кінця липня, і 27 лідерів держав-членів ЄС, які проводять віртуальну зустріч у п’ятницю, як очікується, прокладуть шлях для ще одного шестимісячного продовження, яке буде офіційно оформлено пізніше цього місяця.

У той час як деякі країни, включаючи Італію та Угорщину, хотіли б відродження економічних зв’язків з Росією, однак вони поки взяли гору, оскільки ЄС невдоволений дезінформацією про коронавірус, поширюваною Москвою.

Як повідомлялося, Рада ЄС у четвер продовжила на рік санкції проти Росії, запроваджені у зв’язку з незаконною анексією Криму.

Європейська правда

4 листопада
3 листопада