Вчора
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада

Лікування від COVID-19 у стаціонарі безкоштовне: Міністр охорони здоров’я

Лікування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 в умовах стаціонарного догляду є безкоштовним для пацієнтів.

При цьому медична допомога надаватиметься хворим навіть якщо у них не підписано угоду із сімейним лікарем.

Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на брифінгу 14 липня, повідомляє прес-служба міністерства.

«Якщо є ознаки коронавірусної хвороби, особливо якщо у вас гострі симптоми: температура вище 38 градусів, ускладнення дихання та інші ознаки, то треба набирати 103, розповісти про свої симптоми і приїде бригада екстреної медичної допомоги. Якщо будуть відповідні покази – вас госпіталізують і вам буде надана медична допомога – незалежно від того, чи є у вас угода із сімейним лікарем, чи немаєВсе лікування, яке відбувається в умовах стаціонару, коли використовуються лікарські засоби – це все безкоштовно. В нас прийняті відповідні нормативні акти, а також є відповідне фінансування закладів, які лікують хворих на КОВІД», – наголосив Максим Степанов.

За словами Міністра, нормативні акти передбачають, що у вартість лікування, яке держава компенсує хворим на COVID-19, входить вартість лікарських засобів, всіх маніпуляцій, а також підвищена заробітна плата у розмірі 300 % для медичних працівників, які працюють з коронахворими.

Також пан Степанов закликав українців укласти угоди із сімейними лікарями. «Міністерством охорони здоров’я змінено алгоритм укладання угоди із сімейним лікарем і зараз це можливо зробити онлайн. І я раджу всім українцям, які досі не мають угоди із сімейним лікарем – зробити це», – сказав очільник міністерства.

Стежите за новинами вашої галузі? Спробуйте створити свій власний інфопростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет та друкованих ЗМІ. Обирайте, що читати саме вам! Спробувати LIGA360

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/196833_lkuvannya-vd-covid-19-u-statsonar-bezkoshtovne-mnstr-okhoroni-zdorovya

4 листопада
3 листопада