Вчора
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня

Літо не гарантує зниження ризику зараження коронавірусом

Настання спекотного літа не гарантує зниження ризиків зараження коронавірусом (COVID-19), оскільки цей коронавірус не демонструє ознак сезонності.

Про це заявив сьогодні журналістам офіційний представник Всесвітньої організації охорони здоров’я в Білорусі Батир Бердикличев, повідомляє БЕЛТА.

«За спостереженнями, немає ознак сезонності вірусу (COVID-19 – ред.). Тобто він поширюється і в країнах зі спекотним кліматом. Тому сподіватися на те, що з приходом літа він просто сам піде, поки що не доводиться. І всі рекомендації залишаються попередніми», – сказав він.

За словами Бердикличева, літо не є приводом для розслаблення в боротьбі з коронавірусом, оскільки можливість зростання захворюваності зберігається.

«Ми бачимо, що з настанням літа накопичилася якась втома, люди звикли і перестають усвідомлювати небезпеку, яка все ще існує. Ця тенденція турбує, тому що вірус нікуди не зник, незважаючи на стабілізацію і зниження нових зареєстрованих випадків захворювання. Проте, дотримуватися рекомендованих заходів профілактики, таких як респіраторний етикет, гігієна рук, фізичне дистанціювання, носіння масок – це дуже важливо. Можливість зростання захворюваності зберігається», – додав він.

Як повідомлялося, станом на ранок 12 червня в світі зафіксовано 7 597 341 випадок коронавірусу, з них 3 841 537 осіб одужали та 423 844 – загинули.

УКРІНФОРМ

4 листопада
3 листопада