Вчора
1 жовтня
28 вересня
27 вересня
25 вересня
24 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня
15 вересня
14 вересня
13 вересня
8 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
1 вересня
30 серпня

Мальта відкриє вільний в’їзд громадянам 19 країн і територій

Мандрівникам, які прибувають з 19 європейських країн і територій, які вважаються “безпечними”, не доведеться здавати тести на COVID-19 або проходити карантин по прибутті до Мальти у наступному місяці. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Times of Malta.

До країн, які на Мальті вважаються безпечними, належать Ісландія, Словаччина, Кіпр, Литва, Ізраїль, Норвегія, Швейцарія, Естонія, Данія, Угорщина, Австрія, Люксембург, Німеччина, Чехія, Фінляндія, Ірландія і Латвія.

Також у список увійшли італійські острови Сицилія і Сардинія, але  не материкова Італія. Примітно, що серед країн відсутня Британія, звідки на Мальту прибуває левова частка туристів.

Аеропорт Мальти планує знову відкритисядля пасажирських рейсів 1 липня – майже через три місяці після того, як він був закритий через поширення коронавирусной інфекції.

Список “безпечних коридорів” буде застосовуватися тільки до прямих рейсів між районами, які вважаються безпечними, і щодо людей, які провели там попередні чотири тижні.

Виступаючи в понеділок увечері, прем’єр-міністр Мальти Роберт Абела зазначив, що рейси можуть бути відновлені також до інших країн, яких немає у цьому списку. Однак мандрівники звідти будуть змушені відбути обов’язковий карантин. Нагадаємо, напередодні аеропорт “Київ” повідомив про відновлення рейсів до ЄС вже з 16 червня.

Кордони ЄС залишаються закритими для несуттєвих поїздок громадян з третіх країн до 15 червня.

Європейська правда

4 листопада
3 листопада