Вчора
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня
16 травня
12 травня
10 травня
9 травня

МАУ запустить чартерні рейси до Туреччини та Єгипту. Які умови в’їзду

Український авіаперевізник МАУ анонсував запуск п’ятнадцяти маршрутів з Києва та регіонів України на курорти Туреччини та Єгипту.

У пресслужбі Міжнародних авіаліній України зазначили, що чартерну програму виконуватимуть на замовлення туроператора Coral Travel.

Вильоти здійснюватимуть з Києва, Харкова, Львова, Одеси та Запоріжжя на турецькі курорти Анталія, Бодрум, Даламан і єгипетські курорти Хургада і Шарм-ель-Шейх.

Авіаперевізник наголосив, що МАУ не продає квитки на ці рейси на своєму сайті. Переліт можна оформити в складі туру на сайті туроператора.

Умови в’їзду українців до Туреччини

По прильоту до Туреччини пасажири проходять медичний контроль. У разі виявлення симптомів захворювання робиться безкоштовний ПЛР-тест на коронавірус. Обов’язковою умовою допуску в країну є наявність поліса медичного страхування, який покриває витрати на лікування COVID-19.

На вимогу влади Туреччини авіакомпанії обмежують кількість і розміри ручної поклажі, яку можна брати в салон. Нові правила дозволяють провозити лише невелику сумку, інші речі необхідно здавати в багаж.

Умови в’їзду українців до Єгипту

Єгипет проводить контроль температури по прильоту. Правила передбачають, що якщо пасажир прилітає з країни, віднесеної ВООЗ до списку держав з високим рівнем зараження населення COVID-19, необхідно пред’явити довідку про проходження тесту на коронавірус, зробленого за 48 годин до дати поїздки.

До 31 жовтня 2020 року туристи при в’їзді в Єгипет звільнені від оплати візового збору.

https://suspilne.media/46457-air-france-vidnovit-rejsi-do-ukraini/

4 листопада
3 листопада