Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Медикам піднімуть зарплату

Кабмін постановив з 1 вересня до 31 грудня 2020 року встановити доплати до зарплати медичним та іншим працівникам медзакладів вторинної ланки, які борються з коронавірусом.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі. Зокрема доплати складуть:

  • лікарям у розмірі 70% до посадового окладу;
  • фахівцям з базовою вищою та неповною вищою медосвітою усіх спеціальностей на 50% мінімальної зарплати;
  • молодшим сестрам у розмірі 25% мінімальної зарплати.

Сумарно Кабмін додає на оплату роботи медиків 8 млрд грн. Також Кабмін додає 2,3 млрд грн на медичні установи, які могли постраждати в результаті медичної реформи. Їм гарантується фінансування не менше торішнього.

Раніше глава МОЗ Степанов анонсував підвищення зарплат медикам закладів вторинної ланки охорони здоров’я, про яких «забули під час медреформи».

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо компенсації медикам податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), які вони отримали з доплат до заробітної платні за боротьбу з COVID-19. Також Зеленський звинуватив прем’єра у бюрократії через невиплати медикам.

Міністерство охорони здоров’я пообіцяло проконтролювати, щоб на місцях всім медикам, які працювали з пацієнтами з Covid-19, було виплачено 300% зарплати за березень.

Нагадаємо, заступник глави Міністерства охорони здоров’я, державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що доплату у розмірі 300% отримають медичні працівники тих лікарень, які допомагають пацієнтам з коронавірусом та уклали договір з НСЗУ. Кошти надійдуть разом із зарплатною частиною за квітень.

4 листопада
3 листопада