Вчора
18 червня
17 червня
16 червня
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня
8 червня

Мер міста у Колумбії здав сина поліції за те, що той порушив карантин

Мер колумбійського містечка Акоста Карлос Хіггінс Віллануєва здав власного сина поліції за те, що той порушив комендантську годину, запроваджену для стримання поширення коронавірусу COVID-19.

Як пише BBC, Хіггінс опублікував світлини того, як його сина, племінника та їхнього друга забирають до відділку поліцейські. Він попросив їх “розібратися з порушниками правил, як вони вважають за потрібне”.

“Моя родина перша, хто має дотримуватися правил. Я не дозволю їм ставити під загрозу життя мешканців нашого містечка лише тому, що вони хотіли випити”, — написав Хіггінс у Twitter.

Трьох порушників вирахували завдяки відео, на якому вони святкують День батька. Вечірка, на якій вони були присутні, проводилася під час суворої комендантської години, також ній продавали алкоголь усупереч забороні, яка була запроваджена у Колумбії на святкові вихідні.

“У мене є інші молодші сини, і він міг би принести вірус додому, якщо він його зловив. Я хотів навести приклад, щоб решта громади поважали правила”, — сказав мер Акости.

Він додав, що його старший син має зрозуміти урок. Урешті порушникам доручили виконувати громадські роботи.

Муніципальна влада оцінила підхід міського голови і розпочала кампанію з девізом: “Якщо я побачу вас на вечірці, що ви випиваєте поза вашим будинком, ходите у гості, приймаєте відвідувачів чи граєте у футбол, ви підете до поліції”. Жителі містечка сказали про дії Хіггінса, що він застосував на практиці приказку “закон починається вдома”.

У Колумбії зафіксовано понад 95 тисяч підтверджених випадків вірусу, понад 3 тисячі людей померли. Містечко Акоста знаходиться у північному штаті Колумбії Атлантіко і посідає друге місце за кількістю інфекцій.

https://suspilne.media/

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада