13 серпня
12 серпня
11 серпня
8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня

Меркель: Пандемія показала крихкість проєкту ЄС

У своєму виступі в парламенті Німеччини в четвер канцлерка Ангела Меркель заявила, що коронавірус став найбільшим викликом, з яким Європейський союз зіткнувся у своїй історії. Меркель торкнулась питань, які, на її думку, будуть домінувати під час майбутнього шестимісячного головування Німеччини в Раді Європейського союзу, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на DW.

«Пандемія показала, наскільки крихким є європейський проєкт», — сказала канцлерка.

«Європа показала себе вразливою. Згуртованість і солідарність ніколи не були такими важливими, як сьогодні», — додала вона.

Наслідки пандемії також показали, що Європі необхідно взяти на себе більше відповідальності в глобальному масштабі, вважає Меркель. За її словами, авторитарні правителі використовували кризу в своїх інтересах.

«Вони хочуть підірвати верховенство права. Вони хочуть підірвати гідність людей. Вони хочуть підірвати права людини і громадянські права», заявила Меркель.

Вона підкреслила, що поширення дезінформації потребує протистояння у Європі та світі. Раніше низка європейських лідерів, серед яких Ангела Меркель та Еммануель Макрон, закликали ЄС краще готуватися до майбутніх пандемій.

4 листопада
3 листопада