23 січня
21 січня
19 січня
13 січня
12 січня
5 січня
4 січня
31 грудня
29 грудня

Мінекономіки почне перші виплати дотацій аграріям в червні

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України планує в червні 2020 року розпочати перші виплати за програмами підтримки сільгосптоваровиробників, на які в бюджеті на 2020 рік закладено 4 млрд грн.
АПКДержпідтримкаДотації

Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький, передає БізнесЦензор.

“Якщо ми подивимося на бюджетний розпис, то доступний ресурс по фінансуванню програм в цьому році буде з червня. Варто відзначити, що за більшістю програм – це напрямки садівництво – 100% усіх виплат історично і в цьому році аналогічно заплановані на четвертий квартал цього року “, – повідомив Висоцький.

За його словами, щомісячні виплати, які стартують в червні, здійснюються за напрямками: компенсація за закупівлю вітчизняної сільськогосподарської техніки та компенсація відсотків за кредитами. У третьому кварталі 2020 року почнуться виплати за програмою компенсація ЄСВ фермерським господарствам.

Крім того, Висоцький зазначив, що зараз на рівні уряду вирішується питання виділення коштів з резервного фонду для компенсації втрат аграріям в регіонах, що постраждали від посухи.

“Зараз проводиться аналіз можливостей державного бюджету України. Підтверджуємо, що 4 млрд грн розписані за програмами і там резерву немає. Тому зараз на рівні уряду вивчається питання можливості фінансування з державного резервного фонду”, – зауважив заступник міністра.

AgroReview

4 листопада
3 листопада