13 серпня
12 серпня
11 серпня
8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня

МОЗ відправило комісію до Харкова через спалах COVID-19 серед медиків обласної лікарні

Головний санлікар України Віктор Ляшко заявив, що Міністерство охорони здоров’я направило комісію до Харкова, де в обласній інфекційній лікарні коронавірусну інфекцію COVID-19 виявили в 27 лікарів. Про це він розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Питання в тому, що такий сигнал був отриманий, міністр охорони здоров’я спілкувався з головою ОДА, там різні були точки зору на цю ситуацію. Щоб розібратися, міністр охорони здоров’я сформував комісію і направив до Харківської області”, – зазначив Ляшко і додав, що фахівці працюють в Харкові вже протягом двох днів.

Також він зауважив, що члени комісії ще раз перевірять всі факти на місці і підготують довідку. За результатами інформації, отриманої від представників МОЗ, які були безпосередньо на місці, буде проінформовано громадкість.

Нагадаємо, раніше президент Міжнародного комітету Червоного Хреста Петер Маурер заявив, що з березня в 13 країнах зареєстровано 208 нападів на працівників охорони здоров’я та на медзаклади, що пов’язані з коронавірусом.

4 листопада
3 листопада