27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня

МОЗ відправило комісію до Харкова через спалах COVID-19 серед медиків обласної лікарні

Головний санлікар України Віктор Ляшко заявив, що Міністерство охорони здоров’я направило комісію до Харкова, де в обласній інфекційній лікарні коронавірусну інфекцію COVID-19 виявили в 27 лікарів. Про це він розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Питання в тому, що такий сигнал був отриманий, міністр охорони здоров’я спілкувався з головою ОДА, там різні були точки зору на цю ситуацію. Щоб розібратися, міністр охорони здоров’я сформував комісію і направив до Харківської області”, – зазначив Ляшко і додав, що фахівці працюють в Харкові вже протягом двох днів.

Також він зауважив, що члени комісії ще раз перевірять всі факти на місці і підготують довідку. За результатами інформації, отриманої від представників МОЗ, які були безпосередньо на місці, буде проінформовано громадкість.

Нагадаємо, раніше президент Міжнародного комітету Червоного Хреста Петер Маурер заявив, що з березня в 13 країнах зареєстровано 208 нападів на працівників охорони здоров’я та на медзаклади, що пов’язані з коронавірусом.

4 листопада
3 листопада