24 вересня
22 вересня
17 вересня
14 вересня
13 вересня
12 вересня
10 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
31 серпня
30 серпня
26 серпня
24 серпня
23 серпня
19 серпня
18 серпня
17 серпня
16 серпня

На «Електроважмаші» – обшуки: в обхід санкцій поставляли продукцію російському заводу

Правоохоронці розслідують кримінальне провадження за фактом розтрати у великих розмірах майна держпідприємства «Завод Електроважмаш», з якого в обхід санкцій поставляли до Бранського машинобудівного заводу (РФ), зараз на харківському заводі тривають обшуки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

«У ході досудового розслідування встановлено, що протягом 2019-2020 рр. посадовими особами підприємства за відсутності контролю за забезпеченням прибутковості з боку його керівника укладено низку завідомо збиткових угод.

Під виглядом договірних відносин з англійською фірмою поставка агрегатів та запчастин для тепловозів в обхід санкцій відбувалась напряму з ДП «Завод «Електроважмаш» до Брянського машинобудівного заводу, який є найбільшим виробником маневрових та магістральних тепловозів у РФ. Усі розрахунки проводились у російських рублях», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що продукція ДП реалізовувалась за вартістю, значно нижчою від фактичної собівартості.

«За попередньо встановленими даними, внаслідок здійснення лише двох поставок тягових агрегатів державному підприємству заподіяно шкоду на суму 1 млн 100 тис. грн.

Наразі в приміщеннях «Електроважмашу» проводяться обшуки з метою вилучення доказів злочинної діяльності посадових осіб підприємства, зокрема — щодо реалізації за аналогічною схемою інших видів продукції. Встановлюються особи, причетні до скоєння вказаного кримінального правопорушення», — додали у відомстві.

Економічна правда

4 листопада
3 листопада