8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня

На місці смерті афроамериканця Флойда проводять релігійні зібрання

В американському місті Міннеаполіс сотні людей збираються на місці смерті афроамериканця Джорджа Флойда, щоб взяти участь у так званих службах відродження, обрядах хрещення і побачити релігійні чудеса.

Про це повідомляє видання The Christian Post, пише Кореспондент.

“Місце, де був убитий Джордж Флойд, перетворюється в церкву”, – заявив лідер християнської організації Global Revival Harvest Джошуа Ліндквіст.

Він навів власне свідоцтво нез’ясовної, з точки зору науки, події, яка сталася тут, коли чоловік, глухий на одне вухо, став ним чути. На думку учасників тутешніх релігійних зібрань, “служби відродження” – нова форма протесту.

“Коли трапляється несправедливість і з’являється біль, найкращий спосіб зцілити серця – звернутися до небес”, – пояснюють вони.

Нагадаємо, Джордж Флойд помер після грубого затримання поліцією. Реакцією на дії правоохоронців щодо темношкірого стала хвиля протестів у США і багатьох країнах світу. У низці американських міст акції переросли в безлади, акти вандалізму, підпали і грабунки. Вони супроводжувалися зіткненнями з силовиками.

Багато західних знаменитостей і спортсменів висловили обурення у зв’язку зі смертю Флойда і зажадали розгляду.

4 листопада
3 листопада