12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

На Одещині у катуванні дитини підозрюють трьох людей, одна з них – матір

Трьох мешканців Білгород-Дністровського району Одеської області підозрюють у катуванні 11-річної дівчинки. Дитину нібито побили, а потім тримали на ланцюгу. Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції регіону.

Там зазначили, що підозру повідомили 42-річній матері дівчинки, її 40-річному співмешканцю та 41-річній подрузі.

Тримали на ланцюгу: на Одещині у катуванні дитини підозрюють трьох людей, одна з них – матір

За версією слідства, підозрюваний чоловік прилаштував до дивану ланцюг, за допомогою якого прив’язав дитину, пише Суспільне. У поліції зазначили, що матері та її співмешканцю такі «методи виховання» порадила їхня подруга. У такий спосіб підозрювані нібито намагалися попередити спробу 11-річної дівчинки втекти з дому.

Також у пресслужбі додали, що перед цим матір побила доньку за те, що вона без дозволу пішла додому з гостей, де дорослі вживали алкогольні напої. Підозрювана визнала провину та підтвердила, що попросила свого співмешканця зробити ланцюг для доньки.

«Вона казала, що втече з дому. Тому я сказала Сергію, аби він просвердлив у дивані отвір, взяв проволоку й ланцюги та закріпив їх замком», – розповіла підозрювана.

Зазначимо, у квітні 2020 року до поліції звернувся сільський голова, який заступився за дівчинку, коли її била мати. Тоді дитину госпіталізували з численними синцями та забоями. Як запевнили правоохоронці, дитина потребувала медичної допомоги. Після лікарні дівчинку направили до місцевого Центру соціальної реабілітації для дітей.

Тоді на матір склали адмінпротокол за ст. 125Умисне легке тілесне ушкодження Кримінального кодексу України. Родина вже перебувала на обліку як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. У поліції повідомили, що 42-річна матір зловживала спиртним та недбало виконувала батьківські обов’язки. За це її неодноразово притягали до адміністративної відповідальності.

Зокрема минулого року працівники Служби у справах дітей клопотали про позбавлення жінки батьківських прав та хотіли забрати дитину з родини, однак суд вирішив повернути дівчинку до матері.

Наразі подію перекваліфікували на ч. 2 ст. 127 Катування Кримінального кодексу України. Підозру за цією статтею оголосили усім трьом. Мати дівчинки також підозрюють за ст. 166 Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або особою щодо якої встановлена опіка чи піклування Кримінального кодексу України. Триває слідство.

4 листопада
3 листопада